– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Penzion Pacifik, Ostružná - Ramzová

50 % (1)

Penzion Pacifik (740 m), Ostružná - Ramzová

mob. +420 737 275 002 (neuveden)
Penzion Pacifik [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Na Ramzovském sedle pod masivem Šeráku. Na Ramzové jsou desítky vleků a sedačková lanovka. Spodní stanice lanovky na Šerák vzdálena 700 m. Pro vyznavače bílé stopy jsou v okolí upravované běžecké tratě. Milovníci adrenalinu musí vyzkoušet zdejší horské minikáry nebo opravdu rychlou jízdu na letní bobové dráze v Petříkově. V České Vsi je Adrenalin park, lanové centrum, paintball. Vlaková zastávka Ramzová 400 m.
Ubytování: Penzion v budově původní ramzovské školy z roku 1811, zrekonstruovaný v roce 2003. V penzioně jsou pokoje s vlastní koupelnou a apartmány, které mají navíc i vlastní kuchyňku. V přízemí je pět pokojů typu poloviční mezonet (všechny jsou 2-lůžkové, každý se 2 přistýlkami), v patře je 5 pokojů mezonetového typu (2x2, 1x4, 1x5, 1x8 lůžek) a dva apartmány (2x4 lůžka). Na každém patře je společná kuchyňka. Společenská místnost (40 míst, společenské hry). V suterénu je lyžárna (kolárna). Bezplatné WiFi v celém penzionu. Zahradní posezení, venkovní gril. Parkování v oploceném areálu penzionu.
Cena: Léto (3.4.-25.12.): 350 Kč/os/noc, přistýlka 300 Kč/noc. Zima (2.1.-3.4.): 400 Kč/os/noc, přistýlka 350 Kč/noc. Silvestr (25.12.-2.1.): 500 Kč/os/noc, přistýlka 450 Kč/noc. V apartmánech příplatek 200 Kč/apartmán/noc. Dětská postýlka 100 Kč/noc. Děti do 3 let bez lůžka zdarma. Domácí mazlíček (po dohodě) 100 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/dospělý/noc. Povlečení 100 Kč/os/pobyt. Ceny jsou platné při ubytování na 2 a více nocí (při ubytování jen na 1 noc +150 Kč/os).
Adresa: Penzion Pacifik (chata Pacifik), Ramzová 321, 788 25 Ostružná. Majitel penzionu: Odborové sdružení železničářů (OSŽ). Správcové: manželé Marie a Pavel Bazgerovi. Někdy je penzion nesprávně psán jako penzion Pacific.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (27. 2. 2018, 14.21)
Uživatel zde byl ubytován od 18. února 2018 do 24. února 2018.
Celkově hodnotím ubytování jako velmi dobré. Co byl ovšem problém, byl přístup a komunikace paní správcové. Při objednávání ubytování nebyl s ničím problém, horší to ovšem bylo přímo na místě. Jelikož máme malé dítě chtěla jsem pokoj, kde dítě nebude muset chodit spát po schodech. Po telefonu mi bylo řečeno, že není problém. Po příchodu na pokoj a zjištění, že tento požadavek splněn nebyl mi bylo řečeno, že nás přece neubytuje do pokoje pro 5 osob, když jsme jen 3, jelikož jiná možná varianta bez schodiště v tomto penzionu nebyla možná. Na otázku proč mi tuto skutečnot nesdělila již při objednávání, odpověděla, že jsme si zřejmě nerozuměly. Další problém nastal když se známí(mají 2,5-leté dítě) při objednávání dotazovali, zda je na místě možnost zapůjčení postýlky pro dítě, po telefonu opět bez problémů. Při přijezdu na penzion paní správcová známým oznámila, že jelikož jejich dítě už chodí nemá nárok na postýlku, že na internet. stránkách je to napsáno a to, že jim to po telefonu slíbila bylo prý opět nedorozumnění. Při odjezdu na nás vrhala vražedné pohledy, jelikož se známí vystěhovávali 10:05( odchod z pokoje měl být 9:30-10:00), protože známá na ni čekala na pokoji a nešla pro ni do kanceláře. Ubytování tedy bylo dobré, ale přístup paní správcové nám pobyt tak znepříjemnil, že se sem již nevrátíme.
Poměr cena / kvalita60 %Čistota40 %Okolní prostředí80 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pacifik, Ostružná - Ramzová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby