– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Chata pod sjezdovkou, Nové Hamry u Nejdku

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Chata pod sjezdovkou, Nové Hamry u Nejdku

Penzion Chata pod sjezdovkou [Zvětšit - nové okno]
14
Umístění: V Krušných horách v centru vesničky Nové Hamry, vzdálené 24 km od Karlových Varů. Přímo v Nových Hamrech jsou výborné podmínky pro lyžování (5 vleků, noční lyžování, dětská školička, svahy na bobování), běžkování (upravované trasy s napojením na Krušnohorskou magistrálu). Skiareál Plešivec 12 km (sjezdovky pro zkušené lyžaře i nováčky, freestyle park). Krásná horská krajina Krušných hor je jako stvořená pro cyklistiku a turistiku. V obci funguje půjčovna lyžařského vybavení i kol, obchod, několik restaurací, krytý bazén, bungee trampolíny, dětské hřiště. Výlety: rozhledna na Tisovském vrchu, Vlčí jámy atd.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 14 lůžek. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, 2 WC a 2 propojené ložnice (1-lůžková s palandou, 4-lůžková se dvěma rozkládacími lůžky a krbem). V patře jsou dva 4-lůžkové pokoje a plně vybavená kuchyň. V prostoru přímo před domem je parkoviště pro 3 auta, dále možnost parkovat na bezplatném veřejném parkovišti 300 m od chaty. K dispozici je TV-SAT, DVD, knihy, turistické a cyklo mapy, informační materiály s tipy na výlety a venkovní přenosný gril (grilování na přilehlém pozemku s pergolou).
Cena: Léto (15.4.-31.12.): 1.350 Kč/chata/noc + energie. Zima (1.1.-15.4.): 1.550 Kč/chata/noc + energie. V ceně jsou zahrnuty rekreační poplatky i povlečení.
Adresa: Penzion Chata pod sjezdovkou, Jindřich Pořízek s rodinou, Blatenská 296, 362 24 Nové Hamry
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Chata pod sjezdovkou, Nové Hamry u Nejdku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby