– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Nečasovi, České Budějovice - Nové Vráto

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

70 % (2)

Penzion Nečasovi, České Budějovice - Nové Vráto

Jihočeské rybníky / Blanský les / Hluboká nad Vltavou Ukázat na mapě
Penzion Nečasovi [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: V Českých Budějovicích ve čtvrti Nové Vráto, na pomezí ruchu města a klidu volné přírody. Zastávka MHD 350 m (do centra cca 10 min). V blízkosti penzionu je mnoho restaurací. Koupaliště 4,5 km, plavecký stadion 5 km. Tipy na výlet: zámek Hluboká nad Vltavou 15 km, Třeboň 23 km, Český Krumlov 30 km.
Ubytování: Penzion se šesti apartmány. Každý apartmán je pro 3-4 osoby, má vlastní koupelnu a kompletně vybavenou kuchyň (mikrovlnka, el. sporák, lednice, TV). Příjemné posezení na zahradě, pod pergolou nebo u grilu. Bezbariérový přístup. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry, pracující na služebních cestách i skupiny dělníků.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 350 Kč/os/noc, 4 a více nocí 300 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmáně.
Adresa: Penzion Nečasovi, Marie Nečasová, Bohuslava Martinů 31, 370 01 České Budějovice - Nové Vráto
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (19. 12. 2013, 12.55)
Uživatel zde byl ubytován od 14. prosince 2013 do 15. prosince 2013.
Dobrý den všem, potřeboval jsem rychlé ubytování ze soboty na neděli ambulatně v Českých Budějovicích. Mám velkou zkušenost s penziony v celé republice, vzhledem ke svému povolání. Pokoj jsem měl zřejmě stejný, naproti majitelům. Pokoj byl v perfektním stavu, čistý, uklizený, bez prachu a pachů. Koupelna a sprchový kout naprosto v pořádku. Žádné pavučiny jsem nenašel nebo jsem si jich nevšiml. Dveře přímo sousedí s chodbou, slyšet byli ostaní ubytovaní, když procházeli kolem, to je dle mého v pořádku. Hodnotím z vlasních osobních zkušeností na 100%.
40 % (18. 12. 2013, 18.33)
Uživatel zde byl ubytován od 12. prosince 2013 do 13. prosince 2013.
Pokoj v přízemí, naproti bytu majitelů. Oni - pouze šoupací dveře, takže jsem slyšela každé slovo. V šest ráno ruch na chodbě jak v poledne. K dispozici pouze neumytá varná konev, koupelna s pavučinami a ne moc udržovaným sprchovým koutem. Zlatá studentská kolej!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Nečasovi, České Budějovice - Nové Vráto
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby