– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Mlýn, Kájov u Českého Krumlova - Kladenské Rovné

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Pension Mlýn [Zvětšit - nové okno]
18 4
Umístění: V malebné šumavské krajině, mezi Českým Krumlovem a Lipnem, v obci Kladenské Rovné. Kladenské Rovné je ideálním výchozím bodem pro výlety do jižních Čech. Český Krumlov 9 km, nádrž Lipno 30 km, CHKO Šumava 62 km, CHKO Blanský les 24 km, Hluboká nad Vltavou 42 km, České Budějovice 33 km, Schwarzenberský kanál 40 km, aquapark Frymburk 22 km.
Ubytování: Penzion v romantickém prostředí zrekonstruovaného mlýnského stavení z 16. století. Penzion má kapacitu 18 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Dva pokoje jsou bezbariérové. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a varnou konvici. Na každém patře je lednice. Společná je kuchyň (sporák, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, nádobí), terasa, venkovní krb, zastřešený bazén, trampolína, stolní tenis, místnost pro úschovu kol. V penzionu je wifi. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Možnost ubytování s domácím mazlíčkem. Možnost snídaní.
Cena: Celoročně: 320 Kč/os/noc (jen 1 osoba na pokoji 350 Kč/noc). Snídaně 70 Kč. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku) a platí i při ubytování jen na jedinou noc.
Adresa: Pension Mlýn, Jana Pilsová, Kladenské Rovné 1, 381 01 Český Krumlov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (9. 12. 2012, 20.02)
Uživatel zde byl ubytován od 4. srpna 2012 do 10. srpna 2012.
Všem doporučuji

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Mlýn, Kájov u Českého Krumlova - Kladenské Rovné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...