– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Miba, Ižipovce u Prosieku

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Penzion Miba [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: V Ižipovciach, 2,5 km od začiatku Prosieckej doliny - jednej z najkrajších dolín Chočských vrchov (obec Prosiek 1,2 km). Nová pláž na Liptovskej Mare 2 km. Aquapark Tatralandia 7 km, Thermal Park Bešeňová 7 km. Najväčšie lyžiarske stredisko Jasná-Chopok 20 km. Lyžiarske stredisko Malino Brdo 18 km. Obchod s potravinami a rozličným tovarom 300 m, reštaurácie 2 km (Villa Betula, Gréta, Jamaika).
Ubytování: Penzion ponúkajúci ubytovanie v 2 samostatných apartmánoch so samostatným vchodom a v kolibe. Apartmány (2x): každý je pre 6 osôb, v apartmáne je kompletne zariadená kuchyňa, moderná kúpeľňa, WC, 2 izby, TV, satelit. Štýlová drevená chatka (koliba): pre 4-5 osôb, TV, satelit, posedenie pri jazierku. Terasa pri rybníku s možnosťou grilovania.
Cena: Apartmán (max. 6 osôb): leto aj zima 60 EUR/apartmán/noc (iba 2-5 osôb 50 EUR/apartmán/noc), mimosezóna 40 EUR/apartmán/noc, Silvester 90 EUR/apartmán/noc. Koliba (max. 5 osôb): 4 noci a viac 50 EUR/chatka/noc, 1-3 noci 60 EUR/chatka/noc. Ceny platia mimo sezonu aj pri ubytovaní iba na 1 noc, v sezóne min. na 3 noci. Pri pobyte na 7 nocí je v cene je zapožičanie vodných bicyklov na Liptovskej Mare (vodné skútry dle dohody). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj energií).
Adresa: Penzion Miba a drevená chatka Miba (koliba Miba), Miroslav Batiz, Ižipovce 53, 032 23 Ižipovce
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (17. 9. 2012, 21.36)
Uživatel zde byl ubytován od 17. září 2012 do 17. září 2012.
Super ubytování,výborný pan domácí a dokonalé prostředí.Vřele doporučuji.Zažily jsme tu krásnou dovolenou a určitě se míníme vrátit.Tak příští rok zase čau.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Miba, Ižipovce u Prosieku
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby