– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Penzion Marie a chalupa, Mohelno

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Marie a chalupa, Mohelno

Penzion Marie a chalupa [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V Mohelně, v krásné přírodě Pojihlaví a Pooslaví. V Mohelně je pošta, zdravotní středisko s lékárnou, autoservis, všechny běžné obchody, restaurace, vinárna. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (v okolí 5 km je 8 přírodních rezervací), přírodní koupání (700 m), rybaření (bez povolenky 100 Kč/den), hrady, zámky, rozhledny, přehrady, pivovar v Dalešicích (Postřižiny), JE Dukovany.
Ubytování: Penzion a chalupa se společnou zahradou. Možnost zapůjčení notebooku, horských kol. Na zahradě posezení s grilem, bazén (průměr 5,5 m, solární ohřev), trampolína, ruské kuželky, el. šipky, ping-pong, softtenis, badminton, pískoviště, prolézačka, houpačka. Parkování u domu. Wifi. Penzion: ubytování v soukromí v podkroví rodinného domu (dva 2-lůžkové pokoje se soc. zařízením a dva 2-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením, možnost přistýlky), společná kuchyň (vařič, kávovar, mikrovlnka, lednice), spol. místnost (možnost zapůjčení TV). Chalupa (10 lůžek): 3 ložnice, zařízená kuchyň (lednice, rádio, mikrovlnka, kávovar, pračka), 2 koupelny s WC, 3 TV, topení (kachlová kamna a el. přímotopy).
Cena: Penzion: pokoj s vlastní koupelnou 600 Kč/pokoj/noc, se společným soc. zař. 500 Kč/pokoj/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Chalupa: 12.000-14.000 Kč/chalupa/týden + v zimě příplatek za topení, mimo sezóny možnost i kratších pobytů. Ceny jsou včetně rekreačního poplatku.
Adresa: Penzion Marie, Jaroslav Kořínek, Mohelno 499, 675 75 Mohelno. Chalupa, Jaroslav Kořínek, Mohelno 127, 675 75 Mohelno.
Poznámky: Na fotkách v levém sloupci je penzion, v pravém sloupci chalupa.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Marie a chalupa, Mohelno
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...