– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Ludmila, Těrchová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Ludmila [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Terchovej na Malej Fatre, 300 m od autobusovej zastávky. Obchody a reštaurácie sú vo vzdialenosti od 200 m. Multišportové centrum Terchovec priamo v Terchovej.
Ubytování: Penzión s kapacitou 20 osôb v 6 izbách (2x4, 3x3, 1x2 lôžka). Každá izba má svoju sprchu, umývadlo a WC. V penzióne sa nachádzajú dve veľké kompletne vybavené kuchyne (mikrovlnka, 2x varná kanvica, 2x plyn. sporák, chladnička s mraziakom, kuchynský servis). Spoločenská miestnosť s jedálňou a farebným televízorom (satelit). WIFI pripojenie do Internetu. V areáli penzionu je záhradný nábytok s grilom, detské ihrisko. Parkovanie v areáli na kľúč. Stravovanie neposkytujeme.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 9 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe 12 EUR/noc), deti do 12 rokov 8 EUR/noc, do 3 rokov zdarma. Silvester: dohodou. V sezóne (1.6.-31.8., 25.12.-31.3.) ceny platia pri pobytoch min. na 5 nocí, mimo sezónu aj pre pobyty iba na 1 noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku).
Adresa: Penzión Ľudmila (penzion Ludmila, privát Ludmila), Viktória Brežná, Družstevná 116, Terchová
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Ludmila, Těrchová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby