– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Lenců, Stachy - Zadov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion U Lenců, Stachy - Zadov

Penzion U Lenců [Zvětšit - nové okno]
44
Umístění: V krásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 1.060 m, pod vrcholem Churáňov. V okolí jsou ideální podmínky pro houbaře, turisty, cykloturisty a v zimních měsících také pro lyžaře (sjezdovka, běžky). Množství značených turistických tras a cyklotras. V blízkosti penzionu se nachází bowling bar a wellness studio.
Ubytování: Rodinný penzion s patnácti 2- až 4-lůžkovými pokoji s vlastním soc. zařízením. V penzionu je bar, restaurace (možnost polopenze), WiFi, kulečník, stolní tenis. Před penzionem je terasa (jedinečný výhled do kraje - viditelnost až 60 km). V areálu je altán s možností posezení u grilování, dětské hřiště, pískoviště a trampolína. Parkování před penzionem. Penzion je nekuřácký.
Cena: Ceny jsou včetně polopenze. Zima (16.12.-16.3.): 550 Kč/os/noc. Léto (30.6.-16.9.): 520 Kč/os/noc. Mimosezona: 450 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Pes (po dohodě) 60 Kč/noc. Děti do 12 let sleva 50 Kč/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, na 2 a více nocí (při ubytování jen na 1 noc +80 Kč/os).
Adresa: Penzion U Lenců, Hana Voldřichová, Zadov 18 (Churáňov), 384 73 Stachy
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Lenců, Stachy - Zadov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...