– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Krušný ráj, Vejprty - České Hamry

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Krušný ráj, Vejprty - České Hamry

Penzion Krušný ráj [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: V centru Českých Hamrů v Krušných horách, nedaleko hranice s Německem. Vlaková stanice České Hamry 400 m. Skiareál Klínovec 5 km. Německé lyžařské středisko Fichtelberg 5 km. Silniční hraniční přechod Loučná pod Klínovcem - Oberwiesenthal 3,9 km, pěší přechod do Německa 600 m. Tipy na výlet: Velký Špičák (965 m) 6,4 km, Klínovec (1.243 m) 6,8 km, Macecha (1.113 m) 7 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 22 lůžek v pokojích se společným soc. zařízením (3x2, 2x3, 1x4 lůžka) i pokojích s vlastní koupelnou (1x2, 1x4 lůžka). V penzionu je vlastní restaurace s možností celodenního stravování, letní zahrádka s posezením. Myslivecký salonek s krbem, herna (jukebox, šipky, fotbálek). Parkoviště u penzionu zdarma. Odvoz hostů na sjezdovky v lyžařské sezoně zajišťujeme vlastním autobusem zdarma. WiFi připojení k internetu.
Cena: Léto (01.04.-30.10.): pokoj bez soc. zařízení 180 Kč/os/noc, pokoj s koupelnou 250 Kč/os/noc. Zima (01.11.-31.03.): pokoj bez soc. zařízení 220 Kč/os/noc, pokoj s koupelnou 320 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr (21.12.-03.01.): pokoj bez soc. zařízení 300 Kč/os/noc, pokoj s koupelnou 450 Kč/os/noc. Děti do 3 let zdarma, 3-12 let sleva 25 %. Stravování: snídaně 70 Kč, polopenze 160 Kč, plná penze 240 Kč. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Krušný ráj, Radim Štěpán, České Hamry 18, 431 91 Vejprty. Kontaktní osoba: Pavlína Štěpánová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Krušný ráj, Vejprty - České Hamry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby