– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Vinca, Banská Bystrica - Kremnička

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Vinca [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, 5 km od centra mesta. Pri penzióne je relaxačno - kondičné centrum ICE FIT (kryokomora, posilňovňa a solárium) a zastávka MHD. V Bánskej Bystrici je bowling, squash, bedminton, krytá plaváreň, kúpalisko. Okolie je vhodné pre lyžovanie (strediská Šachtičky, Tajov, Králiky, Krížna, Donovaly) a turistiku (Veľká Fatra, Kremnické vrchy).
Ubytování: Penzión s kapacitou 30 osôb v 1- až 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (sprcha + WC), TV s káblovým pripojením, wifi. Súčásťou penziónu je aj reštaurácia (40 osôb), pohostinstvo, veľká spoločenská sála (120 osôb, klimatizácia, bezbariérový prístup) a samoobslužná predajňa potravín. Penzión je vhodný pre orgánizáciu svadieb, rodinných osláv, firemných školení.
Cena: 1-lôžková izba: 1 noc 19 EUR, 2-4 noci 16 EUR/noc, 5 a viac nocí 14 EUR/noc. 2-lôžková izba: 1 noc 16 EUR/os, 2-4 noci 13 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 12,50 EUR/os/noc. 3-lôžková izba: 1 noc 15 EUR/os, 2-4 noci 12 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11,50 EUR/os/noc. 4-lôžková izba: 1 noc 14 EUR/os, 2-4 noci 11,50 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne a obsahujú aj DPH.
Adresa: Penzión U Vinca, Peter Kvasna, Kremnička 16, 974 05 Banská Bystrica - Kremnička. Kontaktná osoba: Erika Kvasnová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Vinca, Banská Bystrica - Kremnička
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby