– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí, Kravaře u Opavy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování v soukromí [Zvětšit - nové okno]
15 2
Umístění: V Kravařích ve Slezsku, na spojnici mezi Opavou a Ostravou. Vlaková stanice Kravaře - Kouty 800 m. Aquapark Kravaře 1,5 km. Zámek Kravaře a golfový klub 3 km. Opava 10 km, Ostrava 25 km. Hranice s Polskem 12 km. Kravaře nabízejí i dětské hřiště, tenis, minigolf, bruslení.
Ubytování: Ubytování v soukromí s kapacitou 15 lůžek v 5 pokojích. V přízemí je jeden 2-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Na patře jsou dva 5-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením. Všechny pokoje mají možnost přistýlky. Pokoje mají kvalitní postele a lůžkoviny, menší odkládací prostor. V přízemí je vybavená prostorná obývací kuchyň (sporák, lednice, mikrovlnka, varná konvice, nádobí) s terasou. K dispozici je TV a připojení k internetu. Parkování aut (i nákladních) přímo u penzionu na uzavřeném dvoře. Ubytování je vhodné pro firmy, větší skupiny i jednotlivce.
Cena: 1 osoba: 1 noc 500 Kč/os, 2-5 nocí 450 Kč/os/noc, 6 a více nocí 400 Kč/os/noc. 2 osoby: 1 noc 280 Kč/os, 2-5 nocí 260 Kč/os/noc, 6 a více nocí 250 Kč/os/noc. 3-4 osoby: 1 noc 260 Kč/os, 2-5 nocí 250 Kč/os/noc, 6 a více nocí 230 Kč/os/noc. 5-8 osob: 1 noc 220 Kč/os/noc, 2-5 nocí 200 Kč/os/noc, 6 a více nocí 180 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i všech poplatků) a platné celoročně.
Adresa: Ubytování v soukromí (penzion), Mgr. Ing. Lenka Prokschová, Hlučínská 111, 747 21 Kravaře u Opavy
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí, Kravaře u Opavy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...