– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Victoria, Korytárky u Dětvy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Victoria [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: V malebnej dedine Korytárky pod majestátnou Poľanou. Pri hlavnej ceste medzi obcou Kriváň a mestom Hriňová. Korytárky sú preslávené organizovaním folklórnych podujatí (Celoslovenská prehliadka fujarášov a heligonkárov) a ľudovými remeslami. V blízkosti sú lyžiarske strediská v Hriňovej, na Látkach a na Poľane.
Ubytování: Penzión s kapacitou 17 lôžok v 1 apartmáne (6-lôžkovom) a 4 izbách (1- až 3-lôžkových). Súčasťou apartmánu a každej izby je vlastná kúpeľňa (sprcha, WC), TV a WiFi. V niektorých izbách je chladnička, rýchlovarná konvica, na požiadanie aj mikrovlnná rúra. Nefajčiarska reštaurácia s krbom pre 80 osôb a fajčiarsky minibar pre 20 osôb. Letná terasa s nádherným výhľadom. Parkovisko pre 15 automobilov.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1-2 noci 12 EUR/os/noc (apartmán pre 6 osôb 50 EUR/noc), 3-4 noci 10 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 9 EUR/os/noc, ceny sú garantované aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe. Silvester: 15 EUR/os/noc. Prístelok 8,50 EUR/noc. Raňajky 2,30 EUR, obed 2,90 EUR, večera 2,90 EUR. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. WiFi, parkovanie zdarma. Nič iného sa nepripláca.
Adresa: Pezión Victoria (penzion Viktória), Korytárky 207, 962 04 Korytárky. Vedúci: Milan Vilhanček a Anna Vilhančeková. Kontaktná osoba: paní Krasuľová.
Poznámky: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Victoria, Korytárky u Dětvy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby