– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion MArie a REnata, Kájov u Českého Krumlova - Kladenské Rovné

100 % (1)

Penzion MArie a REnata (600 m), Kájov u Českého Krumlova - Kladenské Rovné

Šumava / Přehrada Lipno / Český Krumlov / Blanský les
+420 399 499 561, mob. +420 776 391 169 helena@penzionzz.cz
Penzion MArie a REnata [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V Kladenském Rovném, v polovině trasy mezi Českým Krumlovem (9 km) a Černou v Pošumaví (přehrada Lipno). Výlety po okolí: Český Krumlov, Rožmberk, Zlatá Koruna, Vyšší Brod, Kleť, vyjížďky na koni ve Slupenci, Lipenská přehradní nádrž, sjíždění Vltavy na raftech či kánoích. Vedle penzionu je rybník (průtokový).
Ubytování: Nově zařízený rodinný penzion s kapacitou 12 lůžek. V bezbariérovém přízemí jsou 2 pokoje (pro 2 a 4 osoby) s vlastním soc. zařízením a TV, společná kuchyňka a výhled do tiché zahrady. V patře je 6-lůžkový apartmán s plně vybavenou kuchyní, velkou společenskou místností, koupelnou, TV. Připojení k internetu (WIFI). Kolárna (lyžárna). Na zahradě penzionu se nachází zatravněné hřiště pro míčové hry, bazén, pergola, altán, gril, stolní tenis, společenské hry. U penzionu je parkoviště. Pobyt s domácími mazlíčky není možný.
Cena: Léto (1.6.-27.8.): 390 Kč/os/noc, cena platí při plném obsazení pokoje (tj. 2, 4 nebo 6 osob). Mimosezóna: 350 Kč/os/noc, neobsazené lůžko na pokoji 200 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/dospělý/noc. Ceny jsou garantovány při týdenních pobytech. Ceny jsou včetně všech energií a parkování.
Adresa: Penzion Zelená zahrada (dříve Penzion MArie a Renata, MaRe), Kladenské Rovné 11, 381 01 Kájov. Majitelka: Mgr. Helena Pilná.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (30. 8. 2013, 14.36)
Mohu vřele doporučit byli jsme z dětmi a byli jsme spokojeni.Pani majitelka velice milá a hodná a ze vším vyšla vstřic.doporučuji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion MArie a REnata, Kájov u Českého Krumlova - Kladenské Rovné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...