– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a ekofarma, Hartmanice - Keply

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion a ekofarma, Hartmanice - Keply

Penzion a ekofarma [Zvětšit - nové okno]
50
Umístění: Na Šumavě v malebné horské osadě Keply, takřka na samotě, 13 km od Hartmanic. V srdci přírody s vhodnými podmínkami pro houbaření a cykloturistiku.
Ubytování: Penzion s kapacitou 50 lůžek v areálu rodinné zemědělské ekologické farmy. Penzion má 2- až 4-lůžkové pokoje a apartmány s vlastním soc. zařízením. V penzionu je sportovní hala, vířivka, sauna, společenská místnost. Penzion je vhodný pro pořádání společenských akcí, rodinných oslav a setkání, firemních rautů a školení. Možnost zapůjčení kol. Stravování formou polopenze. Hosté penzionu se mohou seznámit se životem na farmě, s chovem domácích zvířat a šetrným způsobem života lidí, kteří mají blízký vztah k přírodě. Na farmě jsou ovce, skot, kamerunské zakrslé kozičky, kanadská pastevní prasata, slepice, páv s pávicí, perličky, kočky a psi, daňci a mufloni.
Cena: Celoročně: 1 noc 350 Kč/os, 2 a více nocí 300 Kč/os/noc (děti do 15 let 250 Kč/noc, do 1 roku 100 Kč/noc). Pes 100 Kč/pobyt. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Penzion Keply (farma Keply), Ing. Eva Ouředníková, Keply 262, 341 42 Hartmanice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a ekofarma, Hartmanice - Keply
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...