– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Kára, Žatec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Kára [Zvětšit - nové okno]
13
Umístění: V centru města Žatec. V Žatci je několik restaurací, obchody, muzeum, divadlo i digitální kino. Nedaleko leží zámek Krásný Dvůr s rozlehlým parkem. Přehrada Nechranice (koupání, vodní sporty) 15 km.
Ubytování: Rodinná vila s kapacitou 13 lůžek. Dva apartmány (malý 2-lůžkový a velký 5-lůžkový, každý s vlastním soc. zařízením, vybavenou kuchyní a TV) + dva 2-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením a vybavenou kuchyňkou (sporák, lednice, rychlovarná konvice, nádobí). Parkování v uzamčeném dvoře.
Cena: Pokoj: 2 osoby 570 Kč/pokoj/noc. Malý apartmán: 2 osoby 800 Kč/apartmán/noc. Velký apartmán: podle počtu osob. Ceny jsou platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc (u dlouhodobých pobytů slevy až na 200 Kč/os/noc). Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků).
Adresa: Penzion Kára, Dana Ladižinská, Nerudovo náměstí 1494, 438 01 Žatec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kára, Žatec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby