– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion a restaurace U Jeleňa, Stará Lubovňa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Penzion a restaurace U Jeleňa [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V historickom centre Starej Ľubovne pri rieke Poprad v Ľubovnianskej vrchovine. Okolie ponúká renesančné námestie, kostol svätého Mikuláša z 13. storočia, Ľubovniansky hrad, skanzen, jeleniu oboru a malebnú prírodu (Jarabinská tiesňava 6 km, Pieninský národný park 12 km). V zime lyžovanie v okolí mesta.
Ubytování: Penzión s 8 izbami a apartmánom. Izby sú 2- a 3-lôžkové. Všetky izby aj apartmán majú vlastné WC a sprchu. V penzióne je reštaurácia (ozvučená, 120 miest) s celodennou prevádzkou, salónik (30 miest), štýlovo zariadená poľovnícka izba (40 miest). Vhodné na konferencie, školenia, oslavy, svadby. Penzión môže zabezpečiť plavbu plťami po rieke Dunajec, sprievod cyklotrasami, v zime odvoz k lyžiarskym vlekom.
Cena: Celoročne: izby 16,50 EUR/os/noc, apartmán 20 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na 1 noc.
Adresa: Penzión U Jeleňa a reštaurácia U Jeleňa, Lukáš Jeleň, námestie sv. Mikuláša 22, 064 01 Stará Ľubovňa
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, 2011
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (21. 4. 2012, 13.52)
Uživatel zde byl ubytován od 5. července 2011 do 6. července 2011.
Krásné a nově provedené ubytování. Vstup do penzionu z náměstí sice vede přes starší část s kuřáckou restuarací, což nemusí působit úplně nejlépe. Ale hotelová část je zcela nová, chodby i pokoje moderní a čisté. Hotelová restaurace je obrovská a hezky upravená.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion a restaurace U Jeleňa, Stará Lubovňa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...