– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion ILDAM, Bohutín u Příbrami

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion ILDAM, Bohutín u Příbrami

Penzion ILDAM [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Bohutíně, v klidné oblasti na okraji hlubokých brdských lesů. Okolí je vhodné pro cykloturistiku a běžecké lyžování (Brdy jsou protkané stovkami kilometrů tras). Obchod 150 m, restaurace 100 m. Aquapark v Příbrami 5 km.
Ubytování: Moderní penzion se sedmi 2- až 4-lůžkovými pokoji, v roce 2010 kompletně zrekonstruovaný. Pět pokojů má vlastní soc. zařízení, dva pokoje sdílejí společné soc. zařízení. Společná plně vybavená kuchyňka. Dětská herna, dětské hřiště (skluzavky, prolézačky, pískoviště), venkovní bazén. Venkovní gril se zastřešeným posezením, úschovna pro kola či běžky. Wifi zdarma. Zaměřujeme se na sportovce a rodiny s dětmi, proto je penzion nekuřácký (včetně zahrady). Možnost objednat si obědy a večeře. Můžete si u nás dát též výbornou kávu, džusy a čaje.
Cena: Sezóna (30.6.-1.9.): 1 osoba 720 Kč/noc, 2 a více osob 500 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Silvestr a Velikonoce: příplatek dohodou. Mimosezóna (2.9.-29.6.): 1 osoba 700 Kč/noc, 2 a více osob 500 Kč/os/noc, při ubytování jen na 1 noc +80 Kč/os, mimo víkendy při ubytování na 3 a více nocí sleva na 450 Kč/os/noc. Dět: 3-12 let sleva 50 %, do 2 let 100 Kč/noc (včetně dětské postýlky). Rekreační poplatek obci Bohutín 2 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně snídaně, obsahují i DPH.
Adresa: Penzion ILDAM, Ilona Macková a David Macek, Bohutín 158, 262 41 Bohutín
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion ILDAM, Bohutín u Příbrami
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...