– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Na Hostici, Číměř

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Na Hostici [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V centru vesničky Číměř. Autobusová zastávka 50 m, obchod 30 m. V blízkosti jsou tenisové kurty. Golfové hřiště Nová Bystřice 5 km. Zajímavá místa: Slavonice, Dačice, Landštejn, Červená Lhota, Telč, Třeboň, Český Krumlov, Tábor, historický parní vláček (Nová Bystřice - Jindřichův Hradec). Koupání: rybník Osika 6 km, bazén a aquapark v Jindřichově Hradci 11 km. Okolí je vhodné pro cykloturistiku.
Ubytování: Rodinný penzion s 12 lůžky ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní soc. zařízení a TV. V penzionu je stylová hospůdka. Možnost úschovy kol, zapůjčení grilu a dětské postýlky. Parkování před penzionem.
Cena: Celoročně: 1-6 nocí 350 Kč/os/noc (dítě do 5 let zdarma, 5-8 let sleva 50 %), týdenní pobyt 2.000 Kč/os/týden. Možnost přikoupení snídaně nebo polopenze. Skupinové a individuální slevy. Pes 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (i v hlavní sezóně).
Adresa: Penzion Na Hostici, Miroslav Tesař, Číměř 85, 378 32 Číměř
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Tomáš (29. 12. 2012, 11.13)
Byli jsme v srpnu na kolovýletě v České Kanadě a v penzionu v Číměři jsme strávili 3 noci. Ubytování, tedy prostor a vybavení ložnice a koupelny, předčilo naše očekávání: prostorné a čisté prostředí bez zápachu staroby apod. Majitelé penzionu byli veskrze příjemní a sympatičtí lidé. Doporučuji :).

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Na Hostici, Číměř
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby