– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Hlavičků, Janov nad Nisou - Malý Semerink

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Hlavičků [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: V klidném prostředí Jizerských hor, v Janově nad Nisou, 7 km od Jablonce nad Nisou. Bobová dráha 2,3 km. Lyžařský areál Severák - Hrabětice (denní a noční lyžování, snowpark, lyžařská škola, ski-servis) 1,7 km, Bedřichov (nástup na Jizerskou magistrálu s množstvím upravených běžeckých tratí) 4 km, dětský lyžařský vlek 80 m. ZOO Liberec 12 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 24 lůžek v 8 pokojích. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové, mají vlastní soc. zařízení a pěkný výhled do zeleně. Možnost zapůjčení dětské postýlky a dětských židliček. V penzionu je společenská místnost s TV a salónek (kapacita 15 osob). V penzionu je wifi, úschovna kol a lyží. Celý penzion je nekuřácký. Venku je terasa (možnost grilování a posezení). Parkování přímo u penzionu. Možnost stravování (snídaně, polopenze), vč. nízkokalorických jídel, jídel pro bezlepkovou dietu nebo vegetariánských. Možnost ubytování s domácím zvířetem.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: se snídaní 350 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 280 Kč/noc), s polopenzí 440 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 340 Kč/noc). Silvestr: se snídaní 410 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 280 Kč/noc). Příplatek za 1-lůžkový pokoj 50 Kč/noc, příplatek za ubytování jen na 1 noc 50 Kč/os. Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/pobyt (vč. lůžkovin).
Adresa: Penzion U Hlavičků, Lada a Václav Hlavičkovi, Janov nad Nisou 1188E, 468 11 Janov nad Nisou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Hlavičků, Janov nad Nisou - Malý Semerink
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...