– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Harmonie, Žlutice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Penzion Harmonie [Zvětšit - nové okno]
33 1
Umístění: Ve Žluticích, 30 km od Karlových Varů. V okruhu 15 km se nachází stolová hora Vladař s archeologickými vykopávkami a historická města Valeč, Chyše, Rabštejn nad Střelou, Manětím. Okolní lesy a louky jsou ideálním místem pro houbaření, sběr lesních plodů, myslivost. Řeka Střela je vhodná pro rybaření. Penzion je vhodné výchozí místo pro cykloturistiku, pěší výlety a hipoturistiku.                                 
Ubytování: Penzion s apartmány (dva 4-lůžkové), pokoji (1x3, 6x2, 5x1 lůžko) a bungalovy. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), TV+SAT a telefon. Jeden 1-lůžkový pokoj je bezbariérový. Apartmány jsou dvoupokojové a mají vlastní malou kuchyňku. Bungalovy jsou 4-lůžkové (ložnice, v obýváku rozkládací souprava), mají vlastní koupelnu, kuchyňku, TV + pevné připojení, parkovací místo a terasu, možnost grilování. Petang a kuželky. V penzionu je výtah. Wifi internet. Parkování u penzionu. Vlastní restaurace, vinárna, venkovní krb s grilem, salonek. Pro relaxaci nabízíme virtuální bowling a simulátory Visual (golf, fotbal atd.).
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 600 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 980 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový pokoj 1.470 Kč/pokoj/noc, apartmán 1.800 Kč/apartmán/noc, bungalov 1.900 Kč/noc (při ubytování na 6 nocí akční cena 8.500 Kč/pobyt). Děti do 2 let zdarma, 2-12 let 350 Kč/noc (v doprovodu 2 dospělých). Ceny mimo bungalov jsou včetně snídaně, jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Harmonie, Iva Civínová, Žižkov 540, 364 52 Žlutice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (25. 3. 2012, 23.26)
Uživatel zde byl ubytován od 23. března 2012 do 25. března 2012.
Velky důvod k pochvale. Příjemný a vždy ochotný personál, pro nejž není nic problém ani v pozdních večerních hodinách. Víkend prožitý v luxusu za velmi přijatelné ceny. D O P O R U Č U J I !

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Harmonie, Žlutice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...