– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Furmanec, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

99 % (2)
Penzion Furmanec [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V strede obce Ždiar, 100 m od autobusovej zastávky, 150 m od obchodu a reštaurácie. Prekrásne okolie Ždiaru ponúka v lete pešie túry do Belianskych a Vysokých Tatier, návštevu Belianskej jaskyne, Lomnického štítu a prechod cez Široké sedlo na Chatu pri Zelenom plese. V zime sú tu dobré snehové podmienky pre lyžovanie.
Ubytování: Penzion s kapacitou 25 osôb v izbách a apartmáne. Izby sú 2-lôžkové s možnosťou prístelku, apartmán má 2 lôžka + 2 prístelky. V izbách je umyvadlo, soc. zariadenie je spoločné na chodbe. V penzióne je jedálňa (36 miest) s kuchyňou pre prípravu jedál a vináreň s kapacitou 30 miest. Parkovanie pri penzione. Služby na objednávku: jazda na konskom záprahu, preprava osôb a iné aktivity (po dohode priamo na mieste).
Cena: Sezona: apartmán (2 osoby) 30 EUR/apartmán/noc, izba (2 osoby) 17 EUR/izba/noc. Mimosezona: apartmán 28 EUR/apartmán/noc, izba 15 EUR/izba/noc. Prístelok 6 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzion Furmanec, Miloš Novák, Ždiar 459, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(7. 10. 2014, 13.54)
Ubytování jsme koupili přez slevový portál. Ubytování nám nebylo umožněno. K tomu vyhrožování po emailech a urážení. Negramotné odpovědí. Zásadně nedoporučuji. Kupovali jsme loni v létě jako dárek, dodnes nemáme peníze zpět. Majitel nám je několikrát slíbil, později se začal zapírat.
99 % (15. 8. 2014, 04.32)
Uživatel zde byl ubytován od 8. července 2014 do 15. července 2014.
Ubytování bylo úžasné. Okolí, personál a jídlo si nemůžeme vynachválit. V okolí je spousta zajímavostí, člověk se i po 7dmi dnech nenudí. Mohu jen doporučit.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Furmanec, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby