– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Eva, Vápenný Podol

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

78 % (5)
Penzion Eva [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Ve Vápenném Podolu v malebném prostředí Železných hor. Restaurace 100 m. Přehrada Seč (rybaření, koupání, vodní sporty, půjčovna loděk) 10 km. Aktivity v okolí: vyjížďky na koních, zámek Slatiňany (hipologické muzeum, hřebčín), cykloturistika, turistika, běžecké i sjezdové lyžování, Chrudim, Heřmanův Městec a Třemošnice.
Ubytování: Ubytování v soukromí (penzion) v šesti pokojích se základním vybavením (1x2, 2x3, 3x4 lůžka). Společné WC, koupelna a kuchyňka na obou patrech. Společenská místnost. Zahrada (grilování, pečení v krbu s udírnou, posezení s pískovištěm a houpačkou), pergola, sauna. Uzavřené parkoviště. Penzion je nekuřácký. V domě je wifi. Stravování možné po dohodě. Možnost zapůjčení dětské postýlky, DVD přehrávače, počítače, TV, videa. Možnost pořádání firemních akcí i sportovních soustředění.
Cena: Celoročně (včetně hlavních sezón i Silvestra): 195 Kč/os/noc (dítě do 10 let 98 Kč/noc), snídaně 65 Kč, večeře 85 Kč, využití kuchyňky pro vlastní vaření 50 Kč/os/den. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky a energie) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Eva (ubytování v soukromí Eva), Eva Tapušíková, Vápenný Podol 123, 538 03 Heřmanův Městec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (10. 2. 2013, 15.46)
Uživatel zde byl ubytován od 1. února 2013 do 5. února 2013.
Skvělý pocit , že na světě jsou i lidé , kteří nemyslí jen na sebe a jsou ochotni sdílet své bydlení jiným lidem, měl jsem možnost spát zde jen chvíli , ale nabila mě , v tom prostředí klidu, jak nikde jinde, samozřejmostí byla jak to bývá u moraváků vstřícnost,díky doporučuji.
90 % (16. 12. 2012, 07.18)
Pěkné místo na vypnutí s reality,hezká lokalita, lidé fajn.Ubytování v místním pensionu dobré, zázemí , vždy se dá co zlepšovat a majitelé očividně se snaží, tak za :1.
100 % (14. 12. 2012, 21.55)
Perfektní,televize na pokoji, klídeček, procházky, příroda, majitele vstřícní a ochotní .Cena na lokalitu a dobu , podceněná.Za ty prachy zde nic není.Příště přijedu zase.
(29. 6. 2012, 08.37)
Zdravím pane Pařízek, jednám na vaše doporučení, jelikož jme v době šetření , jestli vám nic neříká kalouskovská samovláda , tak i věci kolem. Nevím proč říkáte , že je vše v pohodě , když pak vyšilujete. Jste asi nenormální anebo pablb. A od obojího se dá dnes v pokročilé medicíně léčit.Předem jste byl upozorňen na jisté nastavené kritéria, protože se zde i bydlí a nemíním díky lidem ,kteří si myslí , že si můžou dělat bordel, který doma si nedělaj a abych předešel volání policie at´už od sousedu apod.Proto to nastavení, pokoje jsou na patře 4, nevím kde jste vzyl na patro 8pokojů.Když se vám to nelíbilo , měl jste jít se ubytovat ke konkurenci, ale to vás nenapadlo, protože je tam dráž a je od nás jen 500m, tak nevím nemoc dnešní politiky se asi projevuje i mezi lidma.S pozdravem majitel objektu.
20 % (29. 6. 2012, 07.58)
Uživatel zde byl ubytován od 27. června 2012 do 28. června 2012.
Cena je dána, ale nadsazená jak lokalitou, tak kvalitou. Jste upozorňeni na šetření vodou, nerušit malé děti majitelky po 22h, pouze jedno WC(mísa) a jedna vana pro všech 8 pokojů, bez koše na pokoji, bez věšáku. A to je v seznamu penzionů! Děs, nedopuručuji ani nepřátelům. Kniha přání a stížností přímo v penzionu hovoří jasně!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Eva, Vápenný Podol
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...