– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Eva, Modřice u Brna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Eva, Modřice u Brna

Penzion Eva [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Modřicích u Brna. Spojení s Brnem zajišťuje MHD včetně tramvají. V těsné blízkosti penzionu je několik restaurací. Asi 200 metrů je hřiště, tenisová hala, bowling, squash. Centrum Brna 10 km. Nákupní centrum Olympia 3 km. Masarykův okruh 23 km. ZOO Brno 20 km.
Ubytování: Penzion s 1-, 2- a 3-lůžkovými apartmány. Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, varná konvice, vařič), koupelnu, WC, TV+SAT, wifi. Penzion je umístěn v zahradě (venkovní posezení, bazén, krb). Parkování na uzamčeném parkovišti. Možnost snídaní (kontinentální, podávány přímo na pokoje). Možnost ubytování s malým zvířetem. Penzion je vhodný pro zaměstnance firem i turisty.
Cena: Celoročně mimo TOP sezónu: 1-lůžkový apartmán 600 Kč/noc, 2-lůžkový 800 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 1.200 Kč/apartmán/noc. TOP sezóna (Strojírenský veletrh, Grand Prix): příplatek 200 Kč/os/noc. Snídaně 50 Kč. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku) a platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Eva, Eva Padrtková, Havlíčkova 667, 664 42 Modřice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Eva, Modřice u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby