– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Enzi, Staré Hory

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Privát Enzi [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: Na okraji obce Staré Hory, u cesty Banská Bystrica - Ružomberok. Staré Hory sa nachádzajú na rozhraní Starohorských vrchov a Veľkej Fatry, na hranici NAPANTu, v susedstve s horským potokom. Obchod 50 m, reštaurácia 50 m. Ski centrum Turecká 2 km, Donovaly 11 km, Šachtičky 18 km.
Ubytování: Hostel (privát) v rodinnom dome pre max. 15 osôb, na prízemí s vlastným vchodom. 4 izby (2x2, 1x3, 1x4 lôžka, možnosť prístelok). Spoločná kuchyňa (linka, chladnička, riad,...), jedáleň, 2x kúpelňa (WC, sprchovací kút, umývadlo). Parkovanie pri penzione na vlastnom pozemku. Prenájom penziónu počas celého roka. V penzióne je teplá voda, topení elektrické a na tuhé palivo (v zime teplota 18-20 stupňov).
Cena: Leto: 6,5 EUR/os/noc. Zima (vykurovacia sezóna): 8 EUR/os/noc. Silvester (23.12.-8.1.): 15 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok pre Staré Hory 0,50 EUR/os/noc. Parkovanie 1 EUR/auto/noc. Nič iné sa nepripláca (ceny obsahujú aj DPH, energie i postelnú bielizeň). Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.
Adresa: Privát Enzi (hostel Enzi, ubytovňa Enzi, penzión Enzi), Vladimír Lehotský, Staré Hory 359, 976 02 Staré Hory, okres Banská Bystrica
Poznámky: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (6. 3. 2012, 12.20)
Uživatel zde byl ubytován od 29. února 2012 do 2. března 2012.
Super ubytování,skvělé prostředí a pan majitel s majitelkou. Musím jedině doporučit.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Enzi, Staré Hory
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...