– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Enrico, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Enrico [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: Takmer uprostred rázovitej obce Ždiar s výhľadom na Belianske Tatry. Krása a čaro Belianskych Tatier vás očarí priamo z okien penziónu.
Ubytování: Rodinne založený a priateľski orientovaný penzión. Izby 2-, 3- posteľové s vlastným soc. zariadením a TV a SAT. 4-lôžkový apartmán (izby 2x2 lôžka, vlastné soc. zariadenie, vybavená kuchynka, spol. miestnosť s TV+SAT). Pre náročnejších luxusný apartmán na 2. podlaží so súkromím pre 8 osôb (izby 3x2 lôžka + 2 prísteľky, vybavená kuchyňa, veľká spol. miestnosť). Reštaurácia s tradičnou kuchyňou podľa starých goralských receptúr (možnosť polpenzie). Parkovanie pri penzióne. WiFi pripojenie.
Cena: Izby: leto (22.6.-13.9.) 13 EUR/os/noc (min. 4 noci), zima (2.1.-20.3.) 18 EUR/os/noc (min. 4 noci), mimosezóna 11,50 EUR/os/noc (min. 2 noci), min. 2 osoby (aj cez hlavnú sezónu), deti do 15 rokov zľava, malé domáce zviera 5 EUR/noc. Apartmány: pre 4 osoby 70 EUR/noc, pre 6 osôb 105 EUR/noc. Raňajky (pre izby povinný príplatok) 6 EUR (dieťa do 15 rokov 2-5 EUR). Polpenzia 12 EUR (dieťa 3,50-9,00 EUR). Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Všetko ostatné je v cene. Silvester s príplatkom.
Adresa: Penzión Enrico, Iveta Slebodová, Ždiar 209, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Enrico, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby