– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata DIAS, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata DIAS [Zvětšit - nové okno]
18
Umístění: V krásném údolí Krkonoš ve Svatém Petru, části Špindlerova Mlýna, v těsné blízkosti lyžařského vleku Stoh. Skiareál Svatý Petr 15 minut chůze, 30 m od penzionu je zastávka skibusu do všech částí Špindlerova Mlýna (zdarma). Vyžití ve Špindlu: bobová a sáňkařská dráha, aquacentrum Bedřichov, aquapark Medvědín, tenisové kurty, minigolf, kino, fitness, bary, restaurace.
Ubytování: Horská chata s celoročním provozem s kapacitou 19 lůžek v 5 pokojích, možnost přistýlek. Na všech pokojích je umyvadlo se zrcadlem. Toalety (3x) a sprchové kouty (3x) jsou společné. Chodba s hracím koutkem pro děti. Nově vybavená kuchyně (2x vařič, 2x mikrovlnka, myčka nádobí, lednice s mražáčkem, dřez, posezení pro všech 18 osob, LCD televizor). Bezdrátový internet (WiFi). Vlastní parkoviště (doprava bez problémů i v zimě). Venkovní posezení s krbem a grilem. Chata je vhodná pro ubytování skupin, pronajímá se jako celek.
Cena: Léto (30.6.-01.09.): 3.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Zima (15.12.-06.04.): 4.900-6.420 Kč/chata/noc (podle termínu), min. 7 nocí. Mimosezóna: 2-6 nocí 4.000 Kč/chata/noc, 7 a více nocí 2.400 Kč/chata/noc. Ceny zahrnují energie, Internet, povlečení a DPH. Připlácí se jen turistický poplatek.
Adresa: Horská chata Dias, Vítězslav Sekanina, Údolní 143, 543 51 Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata DIAS, Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby