– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Borovice, Stratená

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Penzion Borovice [Zvětšit - nové okno]
44
Umístění: V maličkej obci Stratená, v mohutnom skalnom kaňónu na juhu národného parku Slovenský Raj, 4 km od Dobšinskej ľadovej jaskyne. Železničná zastávka Stratená 300 m (trať Margecany - Červená Skala, plná viaduktov a tunelov).
Ubytování: Penzión s kapacitou 44 osôb v 11 izbách. Izby sú 2-lôžkové (s možnosťou až 2 prísteliek) s vlastnou kúpeľňou a TV-SAT. V penzióne je vlastná reštaurácia (zabezpečujeme raňajky, obedy, večere). Terasa s letným grilovaním. Bar s krbom pre pohodlie skupinky priateľov. Zabezpečuje výlety pre svojich hostí.
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Sezóna (1.7.-31.8., 1.12.-15.1.): 2-lôžková izba 40 EUR/izba/noc, prísteľka 12-14 EUR/noc. Mimo sezónu: 2-lôžková izba 37 EUR/izba/noc, prísteľka 12-14 EUR/noc.
Adresa: Penzión Borovica, Jan Ambróz, Stratená 12, 049 72 Stratená
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (23. 8. 2014, 15.18)
Uživatel zde byl ubytován od 18. srpna 2014 do 21. srpna 2014.
Prostredie penzionu úžasné, p. vedúca je milá, príjemná a ústretová žena, personál príjemný. Strava vynikajúca, domáca, za prijateľné ceny. Rôzne bonusy navyše. Toto ubytovanie umocnilo naše krásne zážitky zo Slovenského Raja. Vrelo odporúčame !!!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Borovice, Stratená
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby