– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Bedomir, Spišská Nová Ves - Novoveská Huta

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Bedomir [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: V malebnej dedinke Novoveská Huta, 6 km južne od centra Spišskej Novej Vsi. Novoveská Huta je vhodným východiskom do Slovenského raja (cez Vojtechovu samotu a Hýľ na Geravy a ďalej na Dedinky alebo na jedeň z najvyšších vrcholov Slovenského raja - Veľkú Knolu, 1.266 m). V zime okolie vhodné pre beh na lyžiach, v lete pre horskú cyklistiku.
Ubytování: Rodinný penzión s 2-lôžkovými izbami (apartmánmi) s možnosťou až 2 prístelok v každej izbe. Každá izba je vybavená kuchynkou (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. pec, riad, hriankovač), luxusnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo, WC), sedacou súpravou, TV s káblovou prípojkou (35 programov), wifi. Pred každou izbou v chodbe je miesto pre obuv a odev (vešiaky a botník). Vonku je možnosť grilovania v altánku. Uzavreté parkovisko vo dvore, ihrisko pre deti s pieskoviskom, basketbalový kôš s ihriskom, bazén.
Cena: Leto (mesiace 04-10): 10 EUR/os/noc (deti do 14 rokov 7 EUR/noc). Zima (mesiace 11-03): 13 EUR/os/noc (deti do 14 rokov 10 EUR/noc). Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Zviera zdarma. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe (iba 1 osoba +5 EUR/noc), na 2 a viac nocí.
Adresa: Penzión Bedomir, Miroslav Bednár, Záhradná 5, Novoveská Huta, 053 31 Spišská Nová Ves
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Bedomir, Spišská Nová Ves - Novoveská Huta
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...