– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Astra, Častá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzión Astra, Častá

Penzión Astra [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V obci Častá v Malých Karpatoch. Pizzeria a tenisové kurty 100 m, letné kino 30 m, pekáreň 800 m (non-stop predaj čerstvých teplých produktov), samoobsluha 300 m (aj predaj malokarpatského vína). Hrad Červený kameň 2 km. Solná jaskyňa 3 km, naši hostia ju môžu navštevovať. Modra 9 km, Pezionok 15 km, Trnava 22 km. V 9. mesiaci sa koná každý víkend slávnosť Malokarpatské vinobranie (Modra, Pezinok, Rača), v Slovenskom Grobe je možne si pochutiť na pečenej husi s lokšami a v Trnave je veľký trnavský jarmok.
Ubytování: Penzión s kapacitou 8 osôb v troch 2-lôžkových izbách (jedna má možnosť 2 prístelkov). V každej izbe je TV. Spoločné WC, sprcha. Vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, dvojplotenka, remoska, riad). Na chodbe sú dva stacionárne bicykle. Na zatrávnenom dvore je altánek (posedenie pre 8 ľudí) a otvorené ohnisko na opékanie. Deti na dvore môžu vidiet morky, husi, kačiče. Ubytovanie iba bez psa. Penzión je vhodný pre rodinnú dovolenku, aj jednotlivce.
Cena: Celoročne: 9 EUR/os/noc, deti do 12 rokov 6 EUR/os/noc. Ceny sú konečné a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu).
Adresa: Penzion Astra, Anton Klokner, Kiperská 26, 900 89 Častá
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2019 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Astra, Častá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...