– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Adria, Podhájská - Svätuša

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzión Adria [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V kúpelnom mestečku Podhájska. Termálné kúpalisko je vzdialené 750 m a je otvorené počas celého roka okrem 4. mesiaca. V Podhájskej je obchod, kostol, reštaurácie. Vlaková stanica Podhájska 1,1 km. V širšom okolí sa nachádza pútnické miesto Studnička v Pozbe 7 km, arborétum Mlyňany 22 km, hvezdáreň Hurbanovo 30 km.
Ubytování: Penzión s 1- až 4-lôžkovými apartmánmi. Každý apartmán je vybavený vlastnou kuchyňou (chladnička, dvojplatnička, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, kuchynské náčiní), soc. zariadením (sprcha, WC), TV a možnosťou pripojenia na internet. Každý apartmán má vlastný vchod. Pred penziónom je sedenie na dvore s možnosťou opekania a grilovania. Parkovanie priamo vo dvore. Možnosť masáží priamo na izbe.
Cena: Hlavná sezóna (mesiace 05-09): 2 a viac nocí 12 EUR/os/noc, iba 1 noc 14 EUR/os. Vedľajšia sezóna (mesiace 04, 10, 12): 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Mimosezóna (mesiace 01-03, 11): 2 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc, iba 1 noc 10 EUR/os. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku a posteľnej bielizne) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby v apartmáne.
Adresa: Penzión Adria (apartmány Adria), Zuzana Mrváňová, Družstevná 892, 941 48 Podhájska
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Adria, Podhájská - Svätuša
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby