– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

RELAX penzión U Adama, Dolná Tižina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
RELAX penzión U Adama [Zvětšit - nové okno]
34 2
Umístění: Na okraji obce Dolná Tižina, 9 km od Terchovej. Pri penzione je zastávka MHD, v blízkosti je obchod. Tipy na výlet: Budatínsky zámok 16 km, hrad Strečno 21 km, Vychylovka (prírodne zaujímavá oblasť) 31 km, Múzeum kysuckej dediny 36 km, Oravský hrad 50 km.
Ubytování: V roku 2011 zrekonštruovaný penzion s 2- až 4-lôžkovými izbami a apartmánmi. Všetky izby sú vybavené vlastným soc. zariadením (sprcha + WC) a TV. Apartmány majú naviac vlastnú kuchynku, chladničku a LED TV. V penzióne je fitness centrum, finská sauna, parná sauna so svetelnou aroma terapiou, masáže, jacuzzi, koktailový bar, vinotéka, spoločenská miestnosť s profi biliardom, jukebox, karaoke, cez leto zmrzlinové poháre, cez zimu punč. Kamerovým systémom chránené parkovisko. Možnosť usporiadať rodinné oslavy, firemné akcie (surround ozvučení).
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1-2 osoby 10 EUR/os/noc, 3-4 osoby 9 EUR/os/noc. Pri ubytovaní na 1-2 noci príplatok 1-2 EUR/os/noc. Pri ubytovaní na 5 a viac nocí 1 voľný vstup do fitness centra, na 10 a viac nocí neobmedzený vstup. Silvester: 11-13 EUR/os/noc, min. 3 noci, min. 2 osoby, voľný vstup do fitness centra. Večera 5 EUR, raňajky 2 EUR. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok) a platné pre izby (v apartmánoch príplatok 1 EUR/os/noc).
Adresa: RELAX penzión U Adama, Ľubomír Pazderka, Dolná Tižina 116, 013 04 Dolná Tižina
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (12. 6. 2013, 21.22)
Dakujeme manzelom Pazderkovym,,ktori sa o nas super postarali.Ubytovanie bolo perfektne.Citili sme sa tam vynikajuco. Prajeme Vam vsetko len to najlepsie. S pozdravom Iveta a Miroslav

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: RELAX penzión U Adama, Dolná Tižina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...