– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Adam, Liptovský Mikuláš - Bodice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Adam [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V Bodiciach, časti Liptovského Mikuláša, 13 km od ski areálu Jasná - Chopok a 8 km od aquaparku Tatralandia. Centrum Liptovského Mikuláša 4 km. Autobusová zastávka (linkové autobusy, ski-aqua busy) 70 m. Možnosti v okolí: Gino Paradise Bešeňová, archeologické nálezisko Havránok, vodné dielo Liptovská Mara, freeride v Jasnej s kvalifikovanými inštruktormi, cross-country výlety na elektrických bicykloch, rafting, wakeboarding, paintball.
Ubytování: Penzion s izbami a apartmánmi. Všetky izby a apartmány majú vlastné soc. zariadenie a balkón. Izby sú 3x 3-lôžkové, 2x 4-lôžkové, 1x 5-lôžková. Apartmány sú 4-lôžkový 2-izbový s kuchynkou a 5-lôžkový 2-izbový bez kuchynky. V penzióne je možnosť stravovania, sauna. Ubytovanie je vhodné pre skupinové zájazdy aj pre rodiny s detmi.
Cena: Leto (02.04.-14.12.): 1-3 noci 10 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 9 EUR/os/noc.Zima (15.12.-01.04.): 12 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Apartmány sú s príplatkom 3 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri uhradení všetkých lôžok na izbe alebo v apartmánu. Akcia pre skupiny 30 a viac osôb: leto 6,50 EUR/os/noc, zima 8 EUR/os/noc, min. 4 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane energií a posteľného prádla).
Adresa: Penzión Adam, Gejza Sarvaš, Bodická 2, 031 01 Liptovský Mikuláš - Bodice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Adam, Liptovský Mikuláš - Bodice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...