– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Dáša, Tábor

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Dáša, Tábor

Penzion Dáša [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: V Táboře v blízkosti historického centra města. 5 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží a 15 minut od historického centra Tábora. 200 m sportovní centrum (posilovna, ricochet, solária, bowling i výborné restaurace). Táborem protéká Lužnice, můžeme zajistit kánoe nebo zapůjčit lodě. Okolí Tábora je vhodné pro cykloturistiku.
Ubytování: V útulných pokojích v rodinném pensionu (pokoje 6x2 lůžka + 2 apartmá). Společenská místnost s barem, masáže, v letních měsících posezení na zahradě s ohništěm, možnost grilování. Recepce slouží zároveň jako jídelna a bar. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, sprchou nebo vanou, WC, TV, ledničkou a telefonem. V celém penzionu možnost připojení na WiFi. V uzavřeném dvoře prostor pro parkování. Můžeme zapůjčit jízdní kola, zprostředkovat jízdy na koních a na velbloudech.
Cena: 2-lůžkový pokoj: 1 osoba 600 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 990 Kč/pokoj/noc. Apartmá (pro 2 osoby): 1.200-1.500 Kč/apartmá/noc. Přistýlka 300 Kč/noc. Ceny jsou uvedeny včetně snídaní a parkování v uzavřeném dvoře pensionu Dáša.
Adresa: Pension Dáša (penzion Dáša), Vladimír Novák, Bílkova 735, 390 02 Tábor
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Dáša, Tábor
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby