– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Partyzán, Vysoké Tatry - Horní Smokovec

?? %
mob. +421 907 942 032, +421 905 155 657 info@penzionpartizan.eu
Penzion Partyzán [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Hornom Smokovci vo Vysokých Tatrách. Zastávka električky Horný Smokovec 350 m. Centrum Starého Smokovca 1,3 km. Lyžovanie v Starom Smokovci 2 km, v Tatranskej Lomnici 5 km. Turistické ciele: Hrebienok 4 km, Sliezsky dom 8 km, Skalnaté pleso 10 km. V okolí sú aj trasy pre bicykle (Tichá a Kôprová dolina, Popradské pleso, Sliezsky dom, Hrebienok). Aquacity Poprad 14 km. Belianská jaskyňa 15 km.
Ubytování: Útulný turistický penzión s kapacitou 40 lôžok. V penzióne je 24 izieb (1- a 2-lôžkových) s možnosťou prístelky. Väčšina izieb má balkón (výhľad na juh do Podtatranskej kotliny), 1-lôžkové izby sú menšie a bez balkóna (orientované na sever s výhľadom na Tatry). Na izbách je vlastné umývadlo s teplou vodou, čisté posteľné prádlo, uterák, free WiFi. Sprchy a WC sú spoločné na chodbách, zvlášť pre ženy a mužov. V penzióne je reštaurácia (možnosť raňajok a polpenzie). Spoločenská miestnosť s TV, videoprojekciou na plátno, biliard. V penzióne sa nefajčí. Nemáme problém so psíkmi našich hostí.
Cena: Celoročne okrem Vianoc a Nového roku: izba pre 1 osobu 25 EUR/noc, pre 2 osoby (1+1) 45 EUR/izba/noc, pre 3 osoby (2+1) 50 EUR/izba/noc, pre 4 osoby (2+2) 60 EUR/izba/noc. Raňajky 7 EUR. Rekreačný poplatok 2 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň, uteráky, teplá sprcha, nádherná prírodná horská scenéria a úžasný výhľad do podtatranskej kotliny sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Penzión Partizán, Horný Smokovec 10, 062 01 Vysoké Tatry. Kontaktná osoba: p. Janko.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Partyzán, Vysoké Tatry - Horní Smokovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby