– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna, Partizánská Lupča - Železné

?? %

Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna, Partizánská Lupča - Železné

+421 444 398 415, mob. +421 910 975 978, +421 910 975 974 zelezno@zelezno.sk
Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
90 0
Umístění: Hlboko v Nízkych Tatrách, v závere Ľupčianskej doliny obklopenej zo všetkých strán zalesnenými vrcholmi. Na juhu sa zdvíhajú skoro do 2.000 m hôľnaté vrcholy Nízkych Tatier a na juhozápade skalnatý Salatín (1.630 m). Do ozdravovne vedie cesta z Partizánskej Ľupče alebo cez Prievalec a Liptovskú Lúžnu do Donovál (úsek Železnô-Liptovská Lúžna je v zime neudržiavaný).
Ubytování: Turistická ubytovňa v detskej ozdravovni. Ubytovanie turistickej kategórie ponúkajú 4 objekty (Vila A. Žuffu, Pionier, Partizán a Popolka). V každom zariadení sú spoločné WC a kúpeľne. Stravovanie je zabezpečené v jedálni, varí sa vždy len jedno jedlo a nie je možnosť výberu. Vila A. Žuffu: 39 lôžok + 11 prístelkov, spoločenská miestnosť s TV, provizórna kuchynka . Pionier: 23 lôžok, spoločenská miestnosť, kuchynka. Popolka: samostatný domček s 3-zbovým bytom (5 lôžok, 3 prísteľky, kuchynka).
Cena: Leto (1.6.-30.9.): Villa A. Žufu 6 EUR/os/noc (prístelok 4 EUR/noc), Popolka a Pionier 8 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zima (1.10.-20.12., 11.1.-31.5.): Villa A. Žufu 8 EUR/os/noc (prístelok 6 EUR/noc), Popolka a Pionier 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Silvester (21.12.-10.1.): Villa A. Žufu 11 EUR/os/noc (prístelok 8 EUR/noc), Popolka a Pionier 13 EUR/os/noc, min. 2 noci. Raňajky 2 EUR, obed 4,50 EUR, večera 3,50 EUR. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, povlečenia aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Detská ozdravovňa Železnô, turistická ubytovňa, osada Železné, 032 15 Partizánska Ľupča. Kontaktná osoba: Ján Kuska.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna, Partizánská Lupča - Železné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby