– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chata Kláštorisko, Letanovce - Kláštorisko

65 % (3)

Turistická chata Kláštorisko (760 m), Letanovce - Kláštorisko

mob. +421 910 402 401, půjčovna ferratových setů +421 909 144 600 klastorisko@letanovce.sk
Turistická chata Kláštorisko [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na Kláštorisku, v přírodě uvnitř národního parku Slovenský ráj, daleko od civilizace. Přístup pěšky ze středisek Čingov a Podlesok. Vlaková zastávka Spiššské Tomášovce 7 km. Výborné východisko pro turistické cesty do roklin a kaňonů Slovenského ráje (Prielom Hornádu, Kyseľ, Suchá Belá). Kláštorisko je i významnou archeologickou lokalitou.
Ubytování: Turistická chata s restaurací (bufetem), dočasně bez možnosti ubytování. Chata poskytuje reštaurační služby ve formě bufetu v chatě, rychlá vařená jídla, polévky, čepovaná kofola, pivo atd. Otevírací doba se v průběhu roku mění, v letní sezóně je otevřeno denně. Na chatě funguje půjčovna ferratových setů pro vstup na ferratu HZS Kyseľ. Ubytovací služby v hlavní chatě i letních chatkách jsou od roku 2016 dočasně mimo provoz! Plánuje se rekonstrukce chaty. Stanování na Kláštorisku není dovoleno návštěvním pořádkem NP.
Adresa: Turistická chata, chatová osada a bufet Kláštorisko, 053 13 Letanovce. Provozovatel: Kláštorisko Letanovce s.r.o. (obec Letanovce). Majitel: Pozemkové Spoločenstvo Urbár v Letanovciach. Kontaktní osoba: Štefan Trojan.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (6. 10. 2019, 07.37)
Zdravím všetkých turistov ktorý zavítajú na našu Chatu na Kláštorisku, momentálne poskytujeme iba teplé jedlá a nápoje firmou bufetu v chate. Ubytovanie sa zatiaľ neposkytuje. Chata sa bude rekonštruovať, ale stále bude otvorená pre turistov. Ďakujem za pochopenie Martin Toporcer-člen Predstavenstva PS Urbár v Letanovciach - nový majitelia chaty od roku 2018.
Stravování100 %
(2. 9. 2014, 14.25)
Môj komentár sa týka výlučne reštauračných služieb v tejto chate, keďže ubytovaný som tu nebol. 30.8.2014 sme absolvovali turu Suchou Belou vo väčšej skupine, kde bolo 6 deti vo veku cca 5-8 rokov. Ich najväčšou motiváciou bol sľub, že si na chate Kláštorisko dajú hranolky. Aké bolo naše prekvapenie, keď nám nervózny mladý muž za pultom povedal, že samotné hranolky nemôžeme dostať, iba ak si ich kúpime s vyprážaným syrom. Hmmm...služby na slovenský spôsob. Nechápem, aký je to problém, predať samostatnú porciu hranoliek, keď ich už aj tak majú urobené k iným jedlám. A to už ani nehovorím o premrštených cenách jedál. Chabá porcia maďarského gulášu 8,50 EUR. Dole v Podlesku som si v každej reštaurácii mohol kúpiť jedelo na objednávku za 5-6 EUR. A pritom tam je prístup autom, žiadny vysokohorskí nosiči, jednoducho zderstvo. Som smutný zo služieb na slovenský spôsob (česť výnimkám) a pritom stačí zájsť do ČR alebo Rakúska a ste zrazu v úplne inom svete, čo sa týka služieb). Doporučujem túto chatu obchádzať širokým oblúkom!
50 % (17. 9. 2012, 22.18)
Uživatel zde byl ubytován od 7. června 2012 do 12. června 2012.
Domek: Bez wygód, ale czysto i przytulnie. Wodę trzeba sobie przynieść, prąd jest. Dwa pokoje i coś w rodzaju małego przedsionka. Łóżka (4), wygodne. Brak czajnika. Brak wieszaków na kurtki. Są szafy, ale mokrych rzeczy do szafy się nie powiesi. Mogą się też trafić mali goście,(a może gospodarze). Trochę hałasują. Sanitariaty: Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Dla gości bezpłatnie. Ubikacje OK. Ale prysznicom przydałby się remont. Jedzenie: We własnym zakresie lub w schronisku. Może nie ma wygód, ale jest dach nad głową. Dobre miejsce na wypady na trasy. Można dojechać samochodem. Polecam

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chata Kláštorisko, Letanovce - Kláštorisko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby