– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna OK Klub, Strážnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna OK Klub [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Ve Strážnici, v klidné lokalitě na kraji zámeckého parku. Večerka 400 m, vlaková stanice Strážnice 1 km. Přístaviště Baťova kanálu 500 m. Ve Strážnici je zámek, skanzen, koupaliště. Strážnice leží na hranici CHKO Bílé Karpaty.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 6 osob. Společné soc. zařízení (2 WC, 1 sprcha), kuchyňka (dvouplotýnkový vařič, varná konvice). Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo malé kolektivy (např. cykloturisty).
Cena: Léto: s vlastním spacákem 90 Kč/os/noc, s povlečením 140 Kč/os/noc. Zima: s vlastním spacákem 150 Kč/os/noc, s povlečením 170 Kč/os/noc. Cena je konečná (vč. energií a rekreačního poplatku) a platí při ubytování min. 2 osob, i jen na 1 noc.
Adresa: Ubytovna OK Klub, Dům dětí a mládeže Strážnice (DDM Strážnice), Marie Flašarová, B. Hrejsové 1173, 696 62 Strážnice
Poznámky: Ubytování se již neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna OK Klub, Strážnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...