– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Turistická ubytovna Obchodní akademie, Veselí nad Moravou

10 % (1)

Turistická ubytovna Obchodní akademie, Veselí nad Moravou

+420 518 390 194, mob. +420 602 574 315 ubytovna@oaveseli.cz
Turistická ubytovna Obchodní akademie [Zvětšit - nové okno]
90
Umístění: Na okraji Veselí nad Moravou, v areálu střední školy. Přímo před budovou je autobusová zastávka Veselí nad Moravou, železárny. Vlakové nádraží 1,2 km. Přístav na Baťově kanálu 1,9 km.
Ubytování: Turistická ubytovna s celoroční kapacitou 90 lůžek v pokojích hotelového typu, v budově školy. Pokoje jsou 1-, 2- a 3-lůžkové s vlastní koupelnou, WC, ledničkou, vařičem a rychlovarnou konvicí. Na každém patře budovy je společná kuchyňka. Společenská místnost s TV a WiFi internetem. Parkování přímo u ubytovny. Možnost stravování i pro cizí strávníky ve školní jídelně v 1. patře budovy Obchodní akademie. Přes letní prázdniny možnost úschovy kol.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Při pobytu většího počtu osob na 4 a více nocí možnost slevy. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení, úklidu i energií).
Adresa: Turistická ubytovna, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště (OA a SOU) Veselí nad Moravou, Kollárova 1669, 698 01 Veselí nad Moravou. Kontaktní osoba: Zuzana Konečná.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

10 % (27. 11. 2016, 16.06)
Žádná sleva se neposkytuje, 280.- Kč a basta. Konvice a vařič na pokoji není. Lednice na pokoji z 70 let s vykradenými boxy. Jádro - WC, sprchový kout z dob, kdy se stavělo - 70. leta od té doby žádná údržba. Vymalováno před xx lety způsobem občas, kam malíř dosáhl štětkou. Nábytek letitý, většinou otřískaný univesal bez kování. Společenská místnost - pouze kuřárna, kde je dostupný blbě internet. Na pokoji internet nefunguje. Kuchyňka s rezatým vařičem bez dalšího vybavení. pokud očekáváte ručník tak ani omylem.Hrůzou je elektroinstalace - to se musí zažít - zvonkové kolébkové přepínače na rámech dveří. TV nefunkční atd.
Poměr cena / kvalita20 %Čistota40 %Personál60 %Okolní prostředí40 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Obchodní akademie, Veselí nad Moravou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...