– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Nina, Liptovské Revúce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát Nina [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V Liptovských Revúcích, ve středu vesnice. Hospoda a prodejna potravin hned vedle privátu, kostel na kopečku naproti. Přímo v Revúcích je lyžařské centrum Park Snow. Kolem jsou vrchy Velké Fatry a Nízkých Tater.
Ubytování: Privát s kapacitou 15 lůžek (pokoje 2x5, 1x3, 1x2 lůžka). Zdarma wi-fi připojení na Internet, satelitní příjem TV programů a mini-audio systém. Společené soc. zařízení (toaleta, koupelna, sprchový kout) a kuchyňka s mikrovlnkou. Společenská místnost s krbem. Podlahové topení. Ve dvoře je sauna (za príplatok) s altánkem.
Cena: Léto: 5 osob 8 EUR/os/noc, 6-10 osob 7 EUR/os/noc, 10-14 osob 6 EUR/os/noc, 15 osob (plné obsazení) 5 EUR/os/noc. Zima: příplatek 2 EUR/os/noc. Pes 2 EUR/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Privát se pronajímá vždy celý jedné skupině. V hlavní sezóně jen týdenní pobyty, mimo sezónu i pobyty jen na 1 noc.
Adresa: Privát Nina, Zdenka Kutajová, Liptovské Revúce 339
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Nina, Liptovské Revúce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...