– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Námořníka, Františkovy Lázně - Horní Lomany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Penzion U Námořníka [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: V klidné části Horní Lomany na okraji Františkových Lázní. Františkovy Lázně nabízejí Aquaforum, cyklostezku podél řeky Ohře do Karlových Varů, mikrovláček (projížďka kolem rybníků Amerika). V okolí jsou golfová hřiště, lyžařský areál, rybníky (sportovní rybolov). Tipy na výlet: hrad Vildštejn 6 km, přírodní rezervace SOOS 5 km, rozhledna Salingburg 4 km, Bismarckova rozhledna 13 km.
Ubytování: Rodinný penzion v námořnickém stylu. 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek a 4-lůžkový apartmán s možností 4 přistýlek. Každý pokoj i apartmán má vlastní koupelnu (WC, sprcha, fén, pračka, sušička), wifi, TV, DVD. Apartmán má vlastní kuchyň (varná deska, mikrovlnka, varná konvice, lednice) a terasu, pokoje mají stejně vybavenou kuchyň společnou. U domu je velká oplocená zahrada (4.000 m2, pískoviště s hračkami, trampolína, dřevěná maketa lodi s houpačkou, skluzavkou a prolézačkami), pergola pro 30 osob. Penzion je nekuřácký. Možnost ubytování se psem po dohodě. Možnost snídaní. Uložení kol, lyží, kočárků.
Cena: 2-lůžkový pokoj: 1-7 nocí 900 Kč/pokoj/noc (přistýlka 350 Kč/noc), 8-14 nocí 800 Kč/noc (přistýlka 300 Kč/noc). Apartmán: 1-7 nocí 1.800 Kč/apartmán/noc (přistýlka 350 Kč/noc), 8-14 nocí 1.600 Kč/noc (přistýlka 300 Kč/noc). Při delším ubytování slevy. Snídaně 70 Kč. Ceny jsou konečné (vč. povlečení, ručníků, wifi, parkování, energií, lázeňského poplatku) a platí celoročně.
Adresa: Penzion U Námořníka, Zuzana Pumrová a Jarda Bílek, Družstevní 203/5, 351 01 Františkovy Lázně - Horní Lomany
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (9. 5. 2013, 22.16)
Uživatel zde byl ubytován od 6. května 2013 do 8. května 2013.
Můžu napsat jen jedno: SUPER Je to místo kam se brzy vrátím:))) Vkusně zařízené,super prostředí pro děti a veliká vstřícnost a ochota.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Námořníka, Františkovy Lázně - Horní Lomany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby