– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Levné ubytování Nad Drahou, Mělník - Pšovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

55 % (2)

Levné ubytování Nad Drahou, Mělník - Pšovka

Levné ubytování Nad Drahou [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Mělníku, v části Pšovka. Restaurace 500 m. Do 900 m obchody, pošta, autobus (MHD, dobré spojení směr Štětí i Praha s návazností integrovanou dopravou na metro Ládví), letní koupaliště. Historické centrum Mělníka (podzemí, muzea, zámek atd.) 2 km. V okolí vinařská oblast, Kokořínsko, Labe (rybolov, cyklostezka).
Ubytování: Dům s rozlehlou zahradou a klidným bydlením pro pracující (pracovní čety, dělníky, firmy a jejich zaměstnance) i turisty. V domě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje, společné soc. zařízení, vybavená kuchyň (el. spotřebiče, nádobí), pračka, televize, WiFi. Zahrada s venkovním posezením pod pergolou, grilem a možností bezpečného parkování za bránou.
Cena: Celoročně: 30 nocí a více na vícelůžkovém pokoji 120 Kč/os/noc (pokud chce být osoba samostatně na pokoji 160 Kč/os/noc), 3-29 nocí 200 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adresa: Levné ubytování, Nad Drahou 921/4, 276 01 Mělník - Pšovka. Provozovatelka: Petra Tulachová.
Poznámky: Ubytování od roku 2021 prochází rekonstrukcí a je mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (18. 2. 2021, 07.48)
Reaguji na příspěvek : Pan Pavel Koťas, jelikož dle jeho popisu je ubytování tak hrozné, tak určitě proto se u nás ubytoval celkem 3x. Poprvé na jaře 2020, po druhé od října 2020 do 2. ledna 2021, za pár dní mi volal a prosil mě aby se mohl vrátit, že ho vyhazují z bytu v Praze, kde mu údajně též nevrátili peníze. 8.ledna 2021 se opět nastěhoval. Mimo to měl ještě souběžně ubytování v Karviné, které měl problém předat a opět mu prý nevrátili peníze. Za celou dobu jeho 3 pobytů u nás si nikdy nestěžoval. Bydlení opustil, aniž by mě o tom informoval, bylo to jeho rozhodnutí odejít předčasně, poslední den mě několikrát potkal a mohl se se mnou domluvit o vrácení peněz, odešel bez předání pokoje a začal mi psát výhružné sms a udání na všechny možné úřady. Pan Koťas je v invalidním důchodu, dochází k psychologovi, je pod dohledem kurátorky, je to duševně nemocný člověk, který si neustále rozjednává několik bydlení najednou. ---------- Původní e-mail ----------
10 % (17. 2. 2021, 05.40)
Uživatel zde byl ubytován od 8. ledna 2021 do 15. února 2021.
Této ubytovně se raději vyhněte širokým obloukem to co je zde na fotkách tomu vůbec neodpovídá krom toho se na ubytovně netopí a když si na to budete stěžovat paní vás vyhodí a nevrátí peníze za pobyt , dále opadává omítka ze stropů , hosté jsou jako sardinky v krabičce na ubytovně není dostatek místa na věci pro tolik lidí , sprcha nedostatečná bez zástěny voda vytéká do chodby Parkování pro jízdní kola úplně chybí jen stojany jako u obchodu na zahradě která se nezamyká dveře do ubytovny nejdou uzamknout nábytek se rozpadá když si donesete vlastní nádobí tak paní nerozpozná co je její a co vaše Mě po pobytu poslední víkend musel ošetřit doktor s podchlazením ihned mě vyhodila a jak píši výše nevrtila asi 1700kč Každému doporučuji vyhledat jakékoliv jiné ubytování
Poměr cena / kvalita10 %Čistota10 %Personál10 %Okolní prostředí10 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Levné ubytování Nad Drahou, Mělník - Pšovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby