– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Apartmány Na Stráni, Jeseník - Bukovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

70 % (1)

Apartmány Na Stráni, Jeseník - Bukovice

Apartmány Na Stráni [Zvětšit - nové okno]
13 7
Umístění: V okrajové zóně města Jeseník (pod Křížovým vrchem). Autobus 300 m, restaurace s celodenním stravováním 500 m. Lyžařský vlek (vhodný i pro děti) 200 m, smíšený hřibový les za domem. Možnosti: horská turistika, krasové jeskyně, čistý horský vzduch, cyklistika horská i silniční (mnoho stezek).
Ubytování: Dva apartmány. 7-lůžkový bezbariérový apartmán (4-lůžkový a 3-lůžkový pokoj, plně vybavená kuchyň, koupelna). 6-lůžkový apartmán (4-lůžkový a 2-lůžkový pokoj, vybavený kuchyňský kout, koupelna). Zahrada s posezením, grilovacím roštem a udírnou. Půjčovna horských kol. Možnost objednání soukromého bazénu. Soukromý odvoz osobním vozem v rámci města Jeseníku.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, energií, povlečení atd.) a platí při ubytování 4 a více osob v apartmánu na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně, včetně Silvestra). Hosté mají vždy celý apartmán jen pro sebe (i v případě 4 osob).
Adresa: Apartmány Na Stráni, Roman Krhánek, Na stráni 296, 790 01 Jeseník - Bukovice
Poznámky: Od roku 2012 je apartmán pronajat dlouhodobě.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

70 % (29. 3. 2012, 20.54)
Uživatel zde byl ubytován od 31. července 2010 do 7. srpna 2010.
Komunikace s majitelem byla dobrá, ale při příjezdu jsme byli ubytováni v suterénu místo v podkroví. Ubytování je dobře vybaveno, byt je však vlhký a studený, místy se tvoří i plíseň. Místo objednaných tří lůžek jsme měli k dispozici válendu a 1,5-lůžko, na kterém se dvě osoby nevyspaly příliš dobře.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Na Stráni, Jeseník - Bukovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby