– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Apartmány Na Sklepách, Hrušky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Na Sklepách, Hrušky

Apartmány Na Sklepách [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V obci Hrušky mezi Břeclaví a Hodonínem. Ubytovací zařízení s vinným sklepem se nachází na začátku obce u fotbalového hřiště. Motorest U Husára (obědy i večeře) 1 km. V Hruškách se konají Bartolomějské hody, dny otevřených sklepů, Přehlídka vín a sýrů. V Tvrdonicích národopisné slavnosti Podluží v písni a tanci. Výlety: Baťův kanál, ZOO Hodonín, plavba zámeckým areálem v Lednici.
Ubytování: Ubytování s vinným sklepem a vinotékou s posezením. Dva apartmány celkem pro max. 12 osob. Úschova jízdních kol je zajištěna, k zapůjčení jsou cykloturistické mapy. Rádi vám zprostředkujeme posezení a ochutnávku vín ve vinném sklepě u některého z místních vinařů. Apartmán v přízemí: ložnice (1x6 lůžek), vstupní hala s posezením, vybavená kuchyně s jídelnou, sociální zařízení. Apartmán v patře: 2 ložnice (1x2, 1x4 lůžka), kuchyňe s jídelnou a sociální zařízení.
Cena: Hlavní sezóna (01.06.-30.09.): celý privát (max. 15 osob) 2.790 Kč/noc + spotřeba energií, preferují se týdenní pobyty. Vedlejší sezóna (01.10.-31.05.): celý privát (max. 15 osob) 2.590 Kč/noc + spotřeba energií, min. 2 noci. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu.
Adresa: Ubytování s vinným sklepem Na Sklepách (apartmány Na Sklepách), Radovan a Petra Talábovi, Sklepní 209, 691 56 Hrušky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Na Sklepách, Hrušky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby