– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Motorest Toro, Vysoké Mýto

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (2)

Motorest Toro, Vysoké Mýto

přírodní park Orlice
Motorest Toro [Zvětšit - nové okno]
39 0
Umístění: Na okraji Vysokého Mýta, směrem na Holice. V ulici Hradecká, u hlavní silnice E35. V těsné blízkosti motorestu se nalézá koupalište se sportovním vyžitím, minigolf, plážový volejbal, nohelbal.
Ubytování: Motorest s kapacitou 39 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Před motorestem je velké parkoviště. Možnost pořádání firemních i soukromých oslav a jiných akcí. Kvalitní kuchyně (denní menu, hotová jídla, zabíjačkové speciality, minutková kuchyně, jídelní lístek Vám rádi zašleme e-mailem). Nekuřácká restaurace, kuřácký salonek, v letních měsících venkovní terasa. Otevřeno máme každý den od 9 do 22 hodin.
Cena: Celoročně: první noc 370 Kč/os, každá další noc 260 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se neplatí). Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek a povlečení).
Adresa: Motorest Toro (penzion Toro), Milan Mandík, U plovárny 173, 566 01 Vysoké Mýto-Pražské Předměstí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (29. 11. 2012, 22.38)
Uživatel zde byl ubytován od 9. června 2012 do 10. června 2012.
Ubytování je v klidné lokalitě, měl jsem pokoj směrem od silnice. Čistota v pořádku. Jídlo hodnotit nemohu, protože v sobotu a v neděli je restaurace zavřená.
(19. 6. 2012, 15.04)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte otevřeno i v době svátků a to v 5-6.7.2012 Projíždíme a chceme se dobře najíst. Také bych poprosil zda nemůžete zaslat jídelní lístek včetně Menu. děkuji Saksa Lukáš

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Motorest Toro, Vysoké Mýto
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...