– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Monte Lope, Lopeník

?? %

Rekreační středisko Monte Lope (565 m), Lopeník

mob. +420 606 391 995, +420 602 529 150 info@montelope.info
Rekreační středisko Monte Lope [Zvětšit - nové okno]
129 0
Umístění: Na kraji horské obce Lopeník pod Mikulčiným vrchem v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je přímo před střediskem. V blízkosti je mnoho lákadel na léto i zimu: rozhledna na Velkém Lopeníku, aquapark v Uherském Brodě, lyžařské vleky.
Ubytování: Rekreační středisko zaměřené na duchovní rozvoj a zdravý životní styl, s letním chatovým táborem a celoročními pokoji v budově. Chatky (celkem 80 lůžek) jsou 4-lůžkové s patrovými postelemi a verandou, mají společné sociální zařízení. V hlavní budově jsou pokoje s koupelnou (8x2, 1x3 lůžka, 4 přistýlky) i se společným soc. zařízením (1x2, 7x4 lůžka). Velká jídelna, kuchyň, možnost stravování, zasedací místnost s TV, lovecký salónek s výčepem a krbem. Ve venkovním areálu je venkovní bazén, pergola s posezením, ohniště, víceúčelové hřiště, břízový lesík. Wellness (whirpool, sauna, masáž, aromaterapie, čištění čaker, bylinné koupele atd.).
Cena: Léto (1.5.-30.9.): chatky 320 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby), pokoje se spol. soc. zařízením (4-lůžkové) 400 Kč/os/noc, pokoje s koupelnou (2- a 3-lůžkové) 500 Kč/os/noc. Zima (1.10.-30.4.): pokoje se spol. soc. zařízením 500 Kč/os/noc, pokoje s koupelnou 600 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc +90 Kč/os/noc. Pes v chatce od 100 Kč/noc (podle dohody). Děti do 2 let zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií). Slevy pro školní výlety a letní tábory.
Adresa: Rekreační středisko Monte Lope (RS Monte Lope), Lopeník 390, 687 67 Březová. Provozovatelka: Helena Macháčová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Monte Lope, Lopeník
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby