– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Michaela, Zuberec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Michaela, Zuberec

Ubytování v soukromí Michaela [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Na okraji obce Zuberec, v novej domovej výstavbe, s krásnym výhľadom na Zápané Tatry - Roháče. Najbližší obchod 250 m, autobusová zastávka 100 m, reštaurácia 400 m. V Zuberci je veľké množstvo reštaurácií. Lyžiarske stredisko Milotín 1 km, Janovky 1 km. Múzeum oravskej dediny Brestová 4 km.
Ubytování: Privát so samostatným vchodom s kapacitou 10 osôb v 3 izbách a 1 apartmánu. WiFi pripojenie v celom priváte. Možnosť posedenia v altánku pri grile. Parkovanie zadarmo pri dome. Izby: 3x 2-lôžková (možnosť prístelkov), dve izby majú spoločnú kúpelňu, jedna izba má vlastnú, spoločná plne vybavená kuchynka, spoločenská miestnosť. Apartmán: pre 2-4 osoby, vybavený vlastnou kúpelňou a kuchynkou.
Cena: Leto: 7 EUR/os/noc, deti do 10 rokov 6,3 EUR/os/noc. Zima: 8,5 EUR/os/noc, deti do 10 rokov 7,65 EUR/os/noc. Silvester: 12 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 5 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok). Apartmán je s príplatkom.
Adresa: Privat Michaela (ubytovanie v súkromí Michaela), Martin Harmata, Prte 579, 027 32 Zuberec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Michaela, Zuberec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...