– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Medica, Liptovské Revúce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (1)
Chata Medica [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: Ve středu obce Liptovské Revúce u řeky, hospody a prodejny potravin. Liptovské Revúce se nachází na rozhraní Velké Fatry a Nízkých Tater, ideální pro turistiku a zimní lyžovačku v místním centru.
Ubytování: Chata s nádechem romantiky a příjemnou atmosférou, pro 15 osob (pokoje 3x4 lůžka, 1x3 lůžka). Dvě koupelny (sprcha, vana), kuchyňka. Sauna (za příplatek). Společenská místnost (krb, TV-SAT a hifi-soustava). Wi-Fi připojení na Internet zdarma. Vedle chaty je altánek.
Cena: Léto: 5 osob 8 EUR/os/noc, 6-10 osob 7 EUR/os/noc, 10-14 osob 6 EUR/os/noc, 15 osob (plné obsazení) 5 EUR/os/noc. Zima: příplatek 2 EUR/os/noc. Pes 2 EUR/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Chata se pronajímá vždy celá jedné skupině. V hlavní sezóně jen týdenní pobyty, mimo sezónu i pobyty jen na 1 noc.
Adresa: Chata Medica, Zdenka Kutajová, Liptovské Revúce 338
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (11. 12. 2012, 14.15)
Uživatel zde byl ubytován od 14. září 2012 do 21. září 2012.
Ubytování pro 15 ža 18 nenáročných horalů v krásné chaloupce uprostřed vsi hned za hospodou která patří také ubytovatelům. Vody na koupání dost,možnost sauny.Jsou to také turisté,velice milí a ochotní a snaží se Vám vyjít ve všem vstříc. Jediné minus že ve vsi není restaurace kde by vařily teplé jídlo. Jinak naprostá spokojenost.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Medica, Liptovské Revúce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby