– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Mazurova chalupa, Býšť - Hoděšovice

?? %
mob. +420 603 216 610 (v pracovní dny do 14.00 hod.), +420 602 467 224 ubytovna@vslesy.cz
Mazurova chalupa [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Uprostřed krásných hradeckých lesů, na okraji přírodní rezervace Mazurovy chalupy, 2 km severně od Hoděšovic. Kolem chalupy prochází turistická i cyklistická trasa. Možnost parkování až 2 aut u chalupy, ostatní na nejbližším parkovišti 500 m u výběhu jelenů.
Ubytování: Historická dřevěná, plně vybavená chalupa s venkovním rekreačním areálem, vhodná pro pořádání společenských akcí (včetně seminářů a svateb). V budově může posedět až 35 osob, pro ubytování je kapacita 10 lůžek ve 2 pokojích v patře (4+6 lůžek) + další mohou spát na zemi ve společenské místnosti. V přízemí je společenská místnost s krbem, plně vybavená kuchyně (nádobí, sporák, kamna, myčka, lednice s mrazákem, kávovar atd.) a sociální zařízení. Palivové dřevo je v ceně ubytování. Salonek s kulečníkovým stolem. Před chalupou je dětské hřiště s pískovištěm, ohniště s posezením (možnost přivézt vlastní gril). Možnost domluvení cateringu pro oslavy.
Cena: Léto (měsíce 04-09): v pracovním týdnu 4.500 Kč/chalupa/noc (i při ubytování jen na 1 noc), víkend 17.000 Kč/chalupa/víkend. Zima (měsíce 10-03): v pracovním týdnu 5.000 Kč/chalupa/noc (i při ubytování jen na 1 noc), víkend 17.000 Kč/chalupa/víkend. Závěrečný úklid vlastní nebo 2.000 Kč. Parkování: 1. auto zdarma, 2. auto 200 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, energií, povlečení). Pronajímá se pouze chalupa, okolní prostory slouží i veřejnosti.
Adresa: Mazurova chalupa, Hoděšovice 9, 534 01 Býšť - Hoděšovice. Provozovatel: Městské lesy Hradec Králové a.s. Kontaktní osoby: Lucie Špryňarová a Lukáš Hýsek.
Aktualizace:
Video: Den lesní techniky u Mazurovy chalupy v roce 2013

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Mazurova chalupa, Býšť - Hoděšovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...