– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování na Maštálkách, Pacov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování na Maštálkách, Pacov

Ubytování na Maštálkách [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Na kraji městečka Pacov na Vysočině. Centrum Pacova 300 m, autobus 250 m, vlaková stanice Pacov 1,8 km. V okolí kulturní památky, houbaření, rybaření, cyklotrasy, koupání, turistika, tenis, bowling, víceúčelové hřiště, běžkařské trasy, sjezdařské tratě, krytý bazén 18 km, aquapark 50 km.
Ubytování: Ubytování v soukromí pro max. 8 osob (2x 2-lůžkový pokoj + 1x obývací pokoj se 4 lůžky). Prostorná plně vybavená kuchyň s jídelnou, TV. Koupelna + záchod. Zahrada, ohniště, venkovní posezení, parkování. V objektu se nachází restaurace Na Maštálkách. Možno též využít chatu u rybníka v krásném prostředí 4 km od Pacova.
Cena: Celoročně: 220 Kč/os/noc, při ubytování jen 1 osoby nebo jen na 1 noc +40 Kč/os/noc, při plném obsazení penzionu sleva.
Adresa: Ubytování na Maštálkách (a restaurace Na Maštálkách, též Maštálky, Maštale), Radek Kuzdas, Žižkova 242, 395 01 Pacov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování na Maštálkách, Pacov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby