– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Masarykova chata na Šerlichu, Deštné v Orlických horách - Šerlich

90 % (1)

Masarykova chata na Šerlichu (1.015 m), Deštné v Orlických horách - Šerlich

+420 494 663 279, mob. +420 737 108 804 masarykovachata@email.cz
Masarykova chata na Šerlichu [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: Na hlavním hřebenu Orlických hor, těsně pod nižším vrcholem hory Šerlich (1.019 m), na hranicích s Polskem. Kolem chaty prochází červená značka - Jiráskova stezka (v zimě s běžeckou stopou). Lyžování: vlek v blízkosti chaty (350 m, vhodný pro nenáročné lyžaře) nebo 18 vleků na polské straně. Velká Deštná 3,8 km. Deštné (obchod, občerstvení, vleky, tenis, bazén) 5,3 km.
Ubytování: Horská chata s pokoji hotelového a turistického typu. Pokoje hotelového typu: čtyři 2-lůžkové, dva 3-lůžkové a dva 4-lůžkové, na pokojích je umyvadlo. Pokoje turistického typu: hromadné noclehárny, 7-, 10- a 12-lůžkový pokoj. Společné soc. zařízení (koupelna se sprchou a WC). V chatě je restaurace (kapacita 60 míst). Možnost úschovy cenných předmětů, kol a lyží. Možnost ubytování s domácími zvířaty. Chata má vlastní parkoviště.
Cena: Celoročně: se snídaní 360 Kč/os/noc, s polopenzí 460 Kč/os/noc, s plnou penzí 550 Kč/os/noc. Ceny jsou platné ve všech druzích pokojů a platí i při ubytování jen na 1 noc. Slevy pro dlouhodobé pobyty větších skupin (např. pro školní výlety).
Adresa: Horská chata Masarykova chata na Šerlichu (turistická chata na Šerlichu), hora Šerlich, Deštné v Orlických horách 322, 517 91 Deštné v Orlických horách. Chatař: Karel Horák.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (6. 8. 2014, 08.59)
90% jen proto, že jsem tam byl už před cca 10ti lety, proto to hodnocení, 2x po sobě, ale jinak bez nějaké vážnější chyby. Tehdy to bylo asi starší, ale vše funkní, obsluha příjemná, jedu tam tento víkend, tak opravím moje hodnocení buď do +, nebo -

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Masarykova chata na Šerlichu, Deštné v Orlických horách - Šerlich
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...